19 listopadu, 2018

Systém rezervací

Rezervaci je nejlepší provést přes webový formulář na těchto stránkách.

Základna je vhodná pro tyto druhy akcí:

• výjezdní zasedání činovníků organizačních jednotek,
  • rádcovské kurzy, zdravotní kurzy, lesní kurzy, lesní školy, …
  • vzdělávací semináře, školení a motivační víkendy,
  • víkendové a prázdninové pobyty,
  • pobyt mladých skautských rodin s dětmi,
  • výpravy skautských oddílů.

Systém rezervací

• Každý rok v průběhu listopadu a prosince oslovíme objednavatele pobytů, aby nám potvrdili svůj zájem o pobyt v termínu následujícího roku dle objednávky.
  • Rezervace potvrzené do roku 2021 nebudeme zatím rušit ani přehodnocovat.
  • V roce 2020 začneme brát rezervace na rok 2022 s cílem mít pobyty zamluveny maximálně na 2 roky dopředu. Zamlouvat termíny na 6 – 8 let nám připadá nereálné. Nikdo tak dlouho dopředu neví, zda pobyt realizuje.
  • V roce 2017 se vyskytlo několik nečekaných zrušení pobytové rezervace, které jsme již nestačili znovu obsadit.
  • Proto zavádímé storno poplatky v tomto rozsahu: zrušení více než 30 dnů před plánovaným pobytem – 0,- Kč. Zrušení méně než 30 dnů před plánovaným pobytem: ve výši minimálního poplatku za noc. Pro skautské skupiny je tedy storno poplatek 1 800,- Kč za víkend, pro ostatní 2 550,- Kč. V případě storna týdenních pobytů se základní částky násobí počtem nocí neobsazených mimo víkendu.